Śliczna, zdolna, młodziutka i już jest gwiazdą. Rubiną Ali zachwycił się cały świat po tym, jak wystąpiła w filmie "Slumdog. Milioner z ulicy". Tym razem znów gazety rozpisują się o 9-latce, ale nie ze względu na jej aktorskie zdolności. Jej ojciec postanowił ją... sprzedać.
Ojciec Rubiny zaoferował, że sprzeda swoją córeczkę za... 300 000 $ - w ten sposób dziewczynka stała się jednym z najdroższych dzieci świata.
"Muszę wybrać to, co jest najlepsze dla mnie, mojej rodziny i przyszłości Rubiny" - powiedział ojciec małej gwiazdy.
Czemu koszt adopcji jest aż tak wysoki? Członkowie rodziny dziewczynki argumentują, że teraz jest ona specjalnym, oskarowym dzieckiem.
Dziewczynka wystąpiła w roli małej Latiki w oscarowym hicie - to pociągnęło za sobą sesje zdjęciowe, wywiady, sławę. Gdyby doszło do tej niezwykłej adopcji, dziewczynka na dobre przeszłaby do historii show-biznesu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|