Dziennik Gazeta Prawana logo

Katarzyna Glinka dojrzewa do macierzyństwa

2 kwietnia 2009, 17:42
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Aktorka skończyła właśnie 30 lat. Jakie ma w związku z tym plany na przyszłość? Jakie postanowienia? W ogóle nie doskwiera jej poczucie upływu czasu, nie przejmuje się też tym, co powinna, a czego nie.

Co Katarzyna Glinka na to, że skończyła 30 lat? "No i żyję dalej" - powiedziała jednemu z tygodników. "Wiem, że z macierzyństwem nie należy już za bardzo zwlekać, ale daję sobie jeszcze trochę czasu."

Jak dużo czas zamierza dać sobie jeszcze aktorka? "" - powiedziała.

O rzekomych ciążach Katarzyny Glinki krążyła już niejedna plotka. A ojcostwo potencjalnych dzieci aktorki sugerowano wielu osobom, ale nie jej mężowi.

"" - komentuje aktorka.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj