Randka w ciemno z Kasią Cichopek
Kasia Cichopek to aktorka jednej roli odegranej w ulubionym serialu Polaków "M jak miłość". Niedawno jednak otrzymała szansę zagrania wymarzonej głównej roli w najnowszej produkcji Polsatu "Tancerze". Rola przepadła, gdy okazało się, że gwiazdka jest w stanie błogosławionym. Na szczęście jej kariera nie stanęła w miejscu i Kasia poprowadzi nową wersję "Randki w ciemno".
- Glinka zyska na ciąży Cichopek
- Cichopek w ciąży dba o formę
- Najpiękniejsza kreacja Telekamer 2009
- Ile chce Hakiel za "Taniec z gwiazdami"?
- Cichopek dostaje kwiaty od wielbiciela
- Cichopek zdradza prawdę o ciąży
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Środa 2012-05-23

temp. min 8°C max. 31°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Zniknięcie Kasi Cichopek z ekranów telewizorów na razie więc nam nie grozi. Okazało się nawet, że producentom "Tancerzy" tak bardzo zależy na tańczącej aktorce, że nie zrezygnowali z niej całkowicie, tylko zaproponowali jej pomniejszą rolę, która będzie mniej wymagająca fizycznie.
Żeby zrekompensować gwieździe utratę głównej roli, stacja zaproponowała jej dodatkowo prowadzenie show "Gra wstępna". Wiadomość jest już pewna, została podana podczas wczorajszej imprezy inaugurującej wiosenną ramówkę stacji Polsat.
Program przypomina scenariuszem popularną "Randkę w ciemno". Jak podają Wirtualnemedia, główna część programu - wybieranie partnera spośród trzech kandydatów - jest wzbogacona o reportaże i informacje o wybieranych zebrane wcześniej przez producentów. Teleturniej składa się z dwóch etapów. Najpierw główny uczestnik wybiera kandydata na podstawie tego, co o nim wie, a potem, w drugim etapie - na podstawie jego wyglądu.




















































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!