Obama i McCain jak superbohaterowie
Przeszywające spojrzenie, butna postawa, a w tle powiewająca flaga Stanów Zjednoczonych - John McCain i Barack Obama wyglądają jak superbohaterowie na okładkach swoich komiksowych biografii. Wczoraj na półki amerykańskich księgarni trafiły długo oczekiwane obrazkowe historie o kandydatach na prezydenta.
- Przytul sobie przyszłego prezydenta
- Zainstaluj Obamę w telefonie
- Paris Hilton chce zostać prezydentem
- Ile Obama wydaje na kampanię
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Środa 2012-05-23

temp. min 8°C max. 28°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Obie 28-stronicowe książeczki mają okładki, na których McCain i Obama wyglądają jak rasowi bohaterowie ratujący świat. I nic dziwnego, sportretował ich w ten sposób J. Scott Campbell, znany m.in. z serii o Spidermanie.
Jednak, co ciekawe, z tych obrazków nie tylko poznamy najlepsze strony kandydatów, ale w przypadku McCaina - przeczytamy też o jego rozwodzie i gwałtownym temperamencie, a w przypadku Obamy -
o jego eksperymentach z alkoholem i marihuaną w czasach studenckich.
Biografię republikanina napisał Jeff Mariotte, autor książek o "Buffy: Postrachu wampirów" i "Czarodziejkach", demokratę zaś przedstawił Andy Helfer,
twórca m.in. komiksu o Ronaldzie Reaganie.
Prezydenckie komiksy wydawnictwa IDW Publishing - po 3,99 dol. każdy - trafiły do sprzedaży 8 października, na kilka tygodni przed wyborami.















































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!