Anna Wendzikowska upolowała sobie męża

2007-11-05 23:22 | Aktualizacja: 13:12

Widzowie pamiętają ją ze śmiałych scen w filmie Macieja Ślesickiego "Show" i ponurej afery z mężczyzną w tle. Ale to już koniec niepowodzeń - zapewnia "Fakt". Anna Wendzikowska stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za mąż za Christophera Combe’a, którego poznała przez internet.
Piękna Anna nie miała szczęścia w miłości. Dwa lata temu kolorową prasę obiegła wstrząsająca plotka o tym, jak koleżanka po fachu odbiła jej faceta. Jakuba Sićkę, ukochanego Ani, uwiodła inna aktorka, Agnieszka Włodarczyk. Ale teraz los się odwrócił i Ania jest znów zakochana, i to z wzajemnością!

Christopher pracuje w banku, jest Amerykaninem, ale mieszka w Londynie. I to tam poznał Anię, która w tym mieście kończyła studia dziennikarskie. "Miłość zbiegła się z sukcesem zawodowym" - mówi "Faktowi" aktorka. "Będę współpracować z <Dzień dobry TVN>. Dla tego programu mam przygotowywać relacje z Londynu".

Anna i Christopher wzięli dwa śluby. Pierwszy w Las Vegas, a drugi - dla rodziny i przyjaciół - na warszawskiej Pradze. Mąż Anny jest wyznania greckokatolickiego, dlatego ślub udzielany był w dwóch obrządkach. Teraz świeżo upieczeni małżonkowie bawią na Tahiti - to ich podróż poślubna.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV