Polskie gwiazdy i ich bliźniaki z Hollywood

| Aktualizacja:
X

Mówi się, że każdy z nas jest wyjątkowy, ale na świecie pojawiają się osoby do złudzenia nas przypominające. Żeby daleko nie szukać - wiele polskich gwiazd przypomina wyglądem sławy z Hollywood. Zobacz nasze zestawienie polskich celebrytów i ich gwiazdorskich bliźniaków!

Wielu nazywa Macieja Zakościelnego polskim Bradem Pittem. Nie da się ukryć, że pewne podobieństwo jest - szczególnie jeśli chodzi o intensywne spojrzenie błękitnych jak pogodne niebo oczu. Także kształty podbródków zbliża panów.

Czytaj dalej >>>


Mieszkająca od lat we Włoszech Polka Katarzyna Smutniak jest modelką i aktorką. Właśnie zagrała u boku samego Johna Travolty w filmie "Pozdrowienia z Paryża". Czyżby to mieszkanie w słonecznej Italii tak silnie upodobniło Kasię do jednej z najpiękniejszych Włoszek świata Moniki Bellucci?

Czytaj dalej >>>


Iwona Węgrowska często eksponuje biust oraz kusi czarną grzywą bujnych loków. Podobną taktykę ma Katie Price zwana także Jordan, brytyjska seksbomba i skandalistka. Nie tylko figura i uczesanie czynią gwiazdki podobnymi - także zamiłowanie do spędzania godzin na łóżku opalającym sprawia, że wyglądają niemal jak bliźniaczki.

Czytaj dalej >>>


Magdalena Walach cieszy się bardzo subtelną urodą. Czy jednak oryginalną? Przecież aktorka do złudzenia przypomina młodą Shirley MacLaine! Naprawdę, można się pomylić!

Czytaj dalej >>>


Który z panów nie chciałby być podobnym do Bonda, Jamesa Bonda? Andrzej Chyra nie musi chcieć, bo już jest niczym odtwórca roli wyszkolonego agenta Daniel Craig.

Czytaj dalej >>>


Chyrze po piętach depcze jeszcze jeden Polak, który mógłby być dublerem Brytyjczyka - gdyby tylko Daniel trochę przypakował! Chodzi o Pudziana.

Czytaj dalej >>>


Prezydencka córka Ola Kwaśniewska na pewno cieszy się, że jest podobna do hollywoodzkiej gwiazdy, muzy Woody'ego Allena, następczyni Marilyn Monroe - czyli do Scarlett Johansson.

Czytaj dalej >>>


Delikatne usta, spokojne spojrzenie, ciemne gęste włosy oraz dystans do mediów i popularności - jak widać Kasię Cichopek i Catherine Zetę-Jones łączy nie tylko uroda, ale i charakter.

Czytaj dalej >>>


Aleksandra Szwed zachwyca figurą. Równie silne emocje budzą boskie kształty Halle Berry. Z zagraniczną koleżanką po fachu Olę łączy przede wszystkim wyjątkowo ponętny dekolt - sami nie wiemy, który podoba się nam bardziej!

Czytaj dalej >>>


O młodzieńczym uroku Ani Przybylskiej decydują przede wszystkim dziecięce, wielkie oczy - niczym u sarenki. Podobnym spojrzeniem szczyci się także jedna z najładniejszych aktorek młodego pokolenia Jessica Alba. Obie gwiazdy są także posiadaczkami szczerych uśmiechów i ślicznych, godnych pozazdroszczenia ust.

Czytaj dalej >>>


Niedawno w magazynie "Instyle" pojawił się wywiad z odtwórczynią głównej roli w serialu "Majka" Joanną Osydą. Zwierzeniom gwiazdki towarzyszyła sesja zdjęciowa, która pokazała, że młodziutka Polka mogłaby z powodzeniem zastąpić na planie jakiegoś filmu Penelope Cruz. Podobieństwo jest uderzające.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes.
Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
    Powered by ContentStream