Doda zaciągnie Nergala przed oblicze księdza
Były zaręczyny, więc ślub być musi - nieważne, że Nergal w wywiadzie zaznaczył, że teraz chce skupić się na karierze. Doda i tak już zaplanowała ceremonię zaślubin. Będzie naprawdę romantycznie i z rozmachem. Wokalistka wie także, jak wbrew poglądom swego oblubieńca powiedzieć "tak" przed kapłanem.
- Tymochowicz: Doda jest gorsza od faszyzmu
- Doda skąpana w mleku na Telekamerach
- Doda w "Teraz My" tłumaczy się z afery
- Oto gwiazdy po obróbce. Poznajesz?
- Doda i Nergal wezmą ślub kościelny!
- Doda i Nergal oglądają dziecięce wózki
- Tymochowicz wyzywa Dodę. Od najgorszych
- Nergal nie spieszy się do ślubu z Dodą
- Tymochowicz chce od Dody miliona złotych
- Doda kontra Tymochowicz. Wojny ciąg dalszy
- "Całusy Dody i prezydenta to błazenada"
Pogoda
POLSKA
Czwartek 2012-02-16

temp. min -14°C max. 2°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Doda z radością rzuciła się w wir przygotowań ślubnych, choć Adam Darski, jej narzeczony, wyznał w wywiadzie, że na razie nie planuje ślubu. Rabczewska ma już wszystko przemyślane, łącznie z kwestią ateizmu, z którego znany jest Nergal.
"Wiem, że Adam nie wejdzie do kościoła, ale Kościół przyjdzie do niego" - zdradziła Doda w rozmowie z "Super Expressem". Jak widać artystka uruchomiła swoje słynne wysokie IQ, bo pomysł jest naprawdę niezły: "Zbudujemy sobie na plaży taką altankę" - tłumaczy. W altance na zakochanych będzie czekał ksiądz.
Sprytne. Tylko czy Adamowi na pewno chodzi o to, by unikać kościoła, czyli budynku? Czy raczej Kościoła, czyli wspólnoty wiernych?
Szczegółowo Doda opowiedziała o tym przed kamerą "Super Expressu". Film obejrzycie tutaj.























































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!