Gwiazdy, którym biust wyrwał się na wolność

| Aktualizacja:
X

Wiele gwiazd używa najstarszej broni świata - seksualności - by zdobyć rozgłos i podsycić zainteresowanie mediów. Jest jednak cała rzesza tych, które starają się ubrać seksownie, ale nie pokazać za dużo, jednak garderoba spłatała im figla. Zobacz gwiazdy, które nie zapanowały nad biustem.

Większość z prezentowanych pań przyjęła wymsknięcie się biustu jako doskonały żart, choć zamiar był inny - na imprezę czy galę przyszły całkiem ubrane. W ferworze zabawy pokazały jednak więcej, niż było w planach.

Zacznijmy skromnie: Keira Knightley jest aktorką niezabiegającą o rozgłos. Robi na planie filmowym swoje, a potem wbija się w dżinsy i T-shirt i żyje życiem zwykłej mieszczki. Rzadko szokuje wyzywającym strojem. Dlatego jej sutek, który wygląda znad stanu sukni, to prawdziwy rarytas.

Czytaj dalej na następnych stronach >>>


Piersi Pameli Anderson widzieliśmy wszyscy nie raz w rozmaitych seksownych sesjach. Możliwe więc, że jej wpadka podczas Fashion Week, gdy szła po wybiegu z projektantką Vivenne Westwood, była naturalnym następstwem tego, że rozbiera się od lat - po prostu tak się przyzwyczaiła, że zapomniała pilnować sukni.

Czytaj dalej >>>


Lindsay Lohan jeszcze niedawno była słodkim dziewczątkiem z perspektywami. Dziś jest kobietą po przejściach, i to taką, która zalicza ciągle wpadki garderobiane. Takie jak na przykład ta.

Czytaj dalej >>>


Nicole Ritchie ustatkowała się, gdy została mamą. Mimo to czasem zapomina, że wszędobylscy paparazzi uwielbiają zaglądać gwiazdom w dekolt i nie zawsze zadba, by nic tam nie znaleźli. Tym razem jednak udało im się zerknąć tu i tam boczkiem.

Czytaj dalej >>>


Absolutne zawodowstwo w pokazywaniu niechcący piersi osiągnęła dziedziczka hotelowej fortuny Paris Hilton. Gwiazda, nawet jak założy coś, co ma zakryć wdzięki, i tak zaliczy wpadkę.

Czytaj dalej >>>


Brytyjska gwiazda Sienna Miller wygląda czasem, jakby nie miała w domu prysznica. Fotoreporterzy udowadniają także, że na co dzień nie przejmuje się tym, jakie części ciała odsłania na widok publiczny.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
    Powered by ContentStream