Większość z prezentowanych pań przyjęła wymsknięcie się biustu jako doskonały żart, choć zamiar był inny - na imprezę czy galę przyszły całkiem ubrane. W ferworze zabawy pokazały jednak więcej, niż było w planach.

Zacznijmy skromnie: Keira Knightley jest aktorką niezabiegającą o rozgłos. Robi na planie filmowym swoje, a potem wbija się w dżinsy i T-shirt i żyje życiem zwykłej mieszczki. Rzadko szokuje wyzywającym strojem. Dlatego jej sutek, który wygląda znad stanu sukni, to prawdziwy rarytas.

Czytaj dalej na następnych stronach >>>


Piersi Pameli Anderson widzieliśmy wszyscy nie raz w rozmaitych seksownych sesjach. Możliwe więc, że jej wpadka podczas Fashion Week, gdy szła po wybiegu z projektantką Vivenne Westwood, była naturalnym następstwem tego, że rozbiera się od lat - po prostu tak się przyzwyczaiła, że zapomniała pilnować sukni.

Czytaj dalej >>>


Lindsay Lohan jeszcze niedawno była słodkim dziewczątkiem z perspektywami. Dziś jest kobietą po przejściach, i to taką, która zalicza ciągle wpadki garderobiane. Takie jak na przykład ta.

Czytaj dalej >>>


Nicole Ritchie ustatkowała się, gdy została mamą. Mimo to czasem zapomina, że wszędobylscy paparazzi uwielbiają zaglądać gwiazdom w dekolt i nie zawsze zadba, by nic tam nie znaleźli. Tym razem jednak udało im się zerknąć tu i tam boczkiem.

Czytaj dalej >>>


Absolutne zawodowstwo w pokazywaniu niechcący piersi osiągnęła dziedziczka hotelowej fortuny Paris Hilton. Gwiazda, nawet jak założy coś, co ma zakryć wdzięki, i tak zaliczy wpadkę.

Czytaj dalej >>>


Brytyjska gwiazda Sienna Miller wygląda czasem, jakby nie miała w domu prysznica. Fotoreporterzy udowadniają także, że na co dzień nie przejmuje się tym, jakie części ciała odsłania na widok publiczny.