Tomasz Kammel znów wystąpi dla gejów
Wygnany z telewizji Tomasz Kammel dość szybko znalazł dla siebie ciepłą i przytulną niszę. Chodzi o kabaret. Znany prezenter wspaniale poczuł się, rozśmieszając publiczność zgromadzoną w jednym z gejowskich klubów w Warszawie. Okazało się, że jego występ tak się spodobał, że będą następne.
- Kammel będzie robił kabaret dla gejów
- Kammel zabawia gejów. Zobacz wideo
- Posłuchaj, jak śpiewa Tomasz Kammel!
- Kammela tak naprawdę nikomu nie brakuje
- Tak Kammel odśnieża swoją limuzynę
- Kammel nabrany na prowokację "Wyborczej"
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Czwartek 2012-05-17

temp. min 0°C max. 15°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Kilka tygodni temu Tomasz Kammel debiutował w Ustach Mariana - warszawskim klubie dla gejów - ze swoim autorskim programem kabaretowym. Jego występ zrobił duże wrażenie, na tyle duże, że niebawem prezenter będzie znów rozśmieszał, tym razem w innym klubie dla homoseksualistów, w warszawskiej Utopii. Jak pisze "Party", Tomasz otrzymał już oficjalne zaproszenie na występ w listopadzie.
"Czasem hobby może się zamienić w zawód, a czy tak się stanie, nie wiem. Na razie występuję tylko dla przyjemności" - zdradził magazynowi kabareciarz.
"Przyjemność" Tomasza kosztuje klub około 10 tysięcy. Ale chyba warto tyle zapłacić, bo zainteresowanie jest naprawdę duże.











































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!